Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reîncarcare, a stingatoarelor cu pulberi si N2 de tip P6

Număr anunț
DA21545557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU (CUI 29083330)
Furnizor / câștigător
RADIL SERV SRL (CUI RO15184270)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432 RON
Valoare atribuită
432 RON
Data publicării
23.10.2018 13:49
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432 RON

din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.