Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare sistem irigare, Comuna Checea

Număr anunț
DA21548914
Autoritate contractantă
COMUNA CHECEA (CUI 16544785)
Furnizor / câștigător
VARRA GARDEN CONSTRUCT SRL (CUI 33967025)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.204 RON
Valoare atribuită
17.204 RON
Data publicării
23.10.2018 16:04
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.204 RON

din 17.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.