Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINNOIRE / CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 1 AN
- Număr anunț
- DA21546849
- Autoritate contractantă
- R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:35
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,05 RON
din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro