Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII DE COPIERE A/N SI COLOR A4-A0, SCANARE SI INDOSARIERE

Număr anunț
DA23138047
Autoritate contractantă
COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
Furnizor / câștigător
XEROM SERVICE SRL (CUI RO2769214)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790 RON
Valoare atribuită
790 RON
Data publicării
27.05.2019 12:34
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790 RON

din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.