Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISET METALIC CU 4 POLITE REGLABILE 800x350x1800 mm, 40 kg/polita ECO II A152
- Număr anunț
- DA21528374
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DDA BIROTICA OFFICE SRL (CUI 32414515)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,80 RON
- Valoare atribuită
- 577,80 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 11:30
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
577,80 RON
din 577,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro