Ofertă refuzată Cumpărare directă

Organizare eveniment artistic

Număr anunț
DA23060169
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.950 RON
Valoare finală
43.950 RON
Data publicării
17.05.2019 09:05
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.