Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie

Număr anunț
DA23137506
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA (CUI 4644314)
Furnizor / câștigător
INTERBI INVEST SRL (CUI 34059754)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.578,96 RON
Valoare atribuită
10.578,96 RON
Data publicării
27.05.2019 12:14
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.578,96 RON

din 10.578,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.