Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet birotica papetarie
- Număr anunț
- DA21873867
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala ”Regina Maria” Bicaz (CUI 17487920)
- Furnizor / câștigător
- PAVCOM SRL (CUI 5035751)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.045,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.045,64 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.045,64 RON
din 1.045,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro