Acasă · Licitații
· Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE si MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA21551421
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- MEDOFARM SRL (CUI RO6650037)
- Cod CPV
- 33691300-3 · Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,46 RON
- Valoare atribuită
- 216,46 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 09:41
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,46 RON
din 216,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro