Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SISTEM DIGITAL DE EVACUARE A FUMULUI CHIRURGICAL
- Număr anunț
- DA21869719
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- IC MEDICAL LOGISTIC S.R.L. (CUI RO32891166)
- Cod CPV
- 42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.427,68 RON
- Valoare finală
- 63.427,68 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.