Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULCOLAX 5MG x 30 DRJ (BISACODYLUM)
- Număr anunț
- DA21544310
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33613000-0 · Laxative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,80 RON
- Valoare atribuită
- 118,80 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:05
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,80 RON
din 118,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro