Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clexane 4000ui antiXa/0.4ml sol.inj*10ser (ENOXAPARINUM)-185241799
- Număr anunț
- DA21540220
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:38
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.820 RON
din 1.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro