Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agitator magnetic cu incalzire C-MAG HS

Număr anunț
DA21890759
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
38436400-4 · Agitatoare magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.210,89 RON
Valoare atribuită
3.210,89 RON
Data publicării
28.11.2018 13:36
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210,89 RON

din 3.210,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.