Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formol/Formaldehida 38-40% , bidon 20 litri, produs Bio-Optica/Italia, detine certificare IVD

Număr anunț
DA21886515
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447 RON
Valoare atribuită
447 RON
Data publicării
28.11.2018 11:37
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447 RON

din 447 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.