Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRAXIPARINE 5700 UI ANTI-FACTOR XA/0,6 ML - NADROPARINUM
- Număr anunț
- DA21526984
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508,50 RON
- Valoare atribuită
- 508,50 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 10:47
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
508,50 RON
din 508,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro