Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Levalox 500mg*7cpr.film (LEVOFLOXACINUM)-185021008
- Număr anunț
- DA21521647
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.771,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.771,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 14:21
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.771,20 RON
din 1.771,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro