Ofertă refuzată Cumpărare directă

HEPARINUM - HEPARINA SODICA PANPHARMA 25.000UI/5ML

Număr anunț
DA21520829
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
YORK FARM SRL (CUI RO14958861)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089 RON
Valoare finală
1.089 RON
Data publicării
19.10.2018 13:39
Data finalizării
24.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.