Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET INSECTICIDE SI RATICIDE
- Număr anunț
- DA21515497
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.715,71 RON
- Valoare finală
- 6.715,71 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:18
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.