Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L

Număr anunț
DA21549459
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,88 RON
Valoare atribuită
142,88 RON
Data publicării
23.10.2018 22:51
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 19:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,88 RON

din 142,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.