Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de administrare retele de calculatoare si reparare echipamente IT

Număr anunț
DA23150150
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
Furnizor / câștigător
PFA MARIUS TOMA GLIGOR (CUI RO27041479)
Cod CPV
50321000-1 · Servicii de reparare a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.084 RON
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
28.05.2019 12:24
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON

din 10.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.