Ofertă acceptată Cumpărare directă

03121000-5 Produse horticole (Rev.2)

Număr anunț
DA23145378
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
FLORATOM SRL (CUI RO23441294)
Cod CPV
03121000-5 · Produse horticole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,40 RON
Valoare atribuită
622,40 RON
Data publicării
28.05.2019 09:43
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,40 RON

din 622,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.