Ofertă refuzată Cumpărare directă

lucrari executie gard

Număr anunț
DA21544094
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140.195 RON
Valoare finală
140.195 RON
Data publicării
23.10.2018 12:58
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.