Ofertă acceptată Cumpărare directă

NIPLU REDUS DIN FONTA ZINCATA 245 FE-FE PT IMBINARI PRIN FILET 2 1/2"x2"

Număr anunț
DA21888526
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,62 RON
Valoare atribuită
21,62 RON
Data publicării
28.11.2018 12:33
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,62 RON

din 21,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.