Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI ALBI BE KG C.I

Număr anunț
DA23109435
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,16 RON
Valoare atribuită
146,16 RON
Data publicării
23.05.2019 09:24
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,16 RON

din 146,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.