Ofertă refuzată Cumpărare directă

lucrari deamenajare parc de joaca copii

Număr anunț
DA21543188
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.800 RON
Valoare finală
99.800 RON
Data publicării
23.10.2018 12:22
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.