Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator Corpuls 08/16, 230V si 12 V

Număr anunț
DA23152172
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.104 RON
Valoare atribuită
7.104 RON
Data publicării
28.05.2019 13:38
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.104 RON

din 7.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.