Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA23151295
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
Cod CPV
15114000-0 · Organe comestibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
117,60 RON
Data publicării
28.05.2019 13:05
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,60 RON

din 117,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.