Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRENING TIME
- Număr anunț
- DA21543613
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV VIITORUL MARGHITA (CUI 16492198)
- Furnizor / câștigător
- AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,20 RON
- Valoare atribuită
- 840,20 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:38
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 20:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,20 RON
din 840,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro