Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA solicitate de SAPTA pentru TR005LZS
- Număr anunț
- DA40576380
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760,31 RON
- Valoare atribuită
- 760,31 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 14:55
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
760,31 RON
din 760,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro