Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cutii petri
- Număr anunț
- DA23145947
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135 RON
- Valoare atribuită
- 135 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:04
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135 RON
din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro