Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plita incorporabila Arctic ARBG64125SX, 4 arzatoare gaz, 60 cm, WOK, Gratare fonta, Inox, ARBG64125S

Număr anunț
DA23142248
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
39711430-2 · Plite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629 RON
Valoare atribuită
629 RON
Data publicării
27.05.2019 15:27
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629 RON

din 629 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.