Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare usa rezistenta la foc

Număr anunț
DA21887055
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
Furnizor / câștigător
GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
Cod CPV
44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.514 RON
Valoare atribuită
2.514 RON
Data publicării
28.11.2018 11:53
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.514 RON

din 2.514 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.