Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de toaletare arbori si defrisare vegetatie

Număr anunț
DA23133953
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
ILIE I. MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36420773)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.940 RON
Valoare atribuită
8.940 RON
Data publicării
27.05.2019 10:03
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.940 RON

din 8.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.