Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE AMESTECAT

Număr anunț
DA21869505
Autoritate contractantă
SC TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI RO15691834)
Furnizor / câștigător
FILIPOS SRL (CUI RO18377217)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,93 RON
Valoare atribuită
331,93 RON
Data publicării
27.11.2018 10:51
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,93 RON

din 331,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.