Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat YAMATO Inverter 9000 btu model 2018 R32
- Număr anunț
- DA21540016
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI RO22078507)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975 RON
- Valoare atribuită
- 1.975 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:31
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.975 RON
din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro