Ofertă acceptată Cumpărare directă

sonde endotraheale cu si fara balonas

Număr anunț
DA23115626
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,80 RON
Valoare atribuită
181 RON
Data publicării
23.05.2019 12:51
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181 RON

din 173,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.