Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatat si lustruit

Număr anunț
DA21551412
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.234,77 RON
Valoare atribuită
3.234,77 RON
Data publicării
24.10.2018 09:41
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.234,77 RON

din 3.234,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.