Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARMITA ELECTRICA 150 CNF ANUNT ADV1073042

Număr anunț
DA23101382
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.896,80 RON
Valoare atribuită
12.896,80 RON
Data publicării
22.05.2019 12:43
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.896,80 RON

din 12.896,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.