Ofertă refuzată Cumpărare directă

1.AST601896 Kit ELISA Migdale; 2.AST1118E Kit ELISA Alune; 3.AST1111E Kit ELISA Arahide.

Număr anunț
DA22859594
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
EUROVET LAB SRL (CUI 26459830)
Cod CPV
33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare finală
9.900 RON
Data publicării
17.04.2019 15:46
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.