Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA DANKE EXT 0.75 ROSU

Număr anunț
DA21839518
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
ARAGON CONSTRUCT SRL (CUI RO21112570)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,56 RON
Valoare atribuită
181,56 RON
Data publicării
23.11.2018 10:54
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,56 RON

din 181,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.