Ofertă acceptată Cumpărare directă

macrou

Număr anunț
DA23141825
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15241500-4 · Macrou de Atlantic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72,12 RON
Valoare atribuită
72,12 RON
Data publicării
27.05.2019 15:07
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72,12 RON

din 72,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.