Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Materiale pentru intretinerea autovehiculelor" conform anunt nr. ADV1078901

Număr anunț
DA23132126
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.668,10 RON
Valoare atribuită
13.668,10 RON
Data publicării
27.05.2019 08:15
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.668,10 RON

din 13.668,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.