Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demontare printuri 1-2 DECEMBRIE

Număr anunț
DA21890182
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
NISTOR IMSA S.R.L. (CUI 15475440)
Cod CPV
45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.760 RON
Valoare atribuită
3.760 RON
Data publicării
28.11.2018 13:20
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.760 RON

din 3.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.