Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si mentenanta

Număr anunț
DA21889427
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
NEL SERV SRL (CUI RO19243639)
Cod CPV
45440000-3 · Lucrari de vopsitorie si de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
28.11.2018 12:58
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.