Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare trotuar pietonal in loc. Miersig Scoala si monument

Număr anunț
DA21886676
Autoritate contractantă
COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
Furnizor / câștigător
ROXTINC S.R.L. (CUI 24080783)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
28.11.2018 11:42
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 6.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.