Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PORC DEZOSAT REF

Număr anunț
DA23143331
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35 PLOIESTI (CUI 29170933)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,78 RON
Valoare atribuită
54,78 RON
Data publicării
28.05.2019 07:13
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,78 RON

din 54,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.