Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale intretinere
- Număr anunț
- DA21538068
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 POET OVIDIU (CUI 29517510)
- Furnizor / câștigător
- STELY DUO TRADING SRL (CUI 29684977)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,02 RON
- Valoare atribuită
- 221,02 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:25
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221,02 RON
din 221,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro