Ofertă refuzată Cumpărare directă

CABANOS

Număr anunț
DA23111555
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170 RON
Valoare finală
2.562 RON
Data publicării
23.05.2019 10:30
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.