Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIUVETA TABLA CU SPATAR ALBA

Număr anunț
DA21549604
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563 RON
Valoare atribuită
1.563 RON
Data publicării
24.10.2018 07:47
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563 RON

din 1.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.