Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare

Număr anunț
DA21546704
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 (CUI 32216127)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,10 RON
Valoare atribuită
422,10 RON
Data publicării
23.10.2018 14:31
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,10 RON

din 422,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.